This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nadużycie LvL-a na serwerze.

Forum naszego publicznego serwera
Regulamin działu
- nie używaj wulgaryzmów
- wypowiadaj się w miarę sensownie
- staraj się szanować innych bez względu na to czy są czopami
- nie spamuj
- nie reklamuj innych klanów
- nie podszywaj się pod innych
- nie bądź czopem
- zakaz kopiowania czegokolwiek bez zgody admina/moderatora

Nadużycie LvL-a na serwerze.

Postprzez Rise » Pt, 28 września 2012, 17:12

Witam:)
Chciał bym zgłosić iż pomiędzy godziną 17:30 a 18:00 nie jaki Brzoza*PWD* bawił się komendami typu(mute, disorient). Prosił bym o interwencje w tej sprawie. Jeżeli takie sytuacje się powtórzą niestety zaprzestane gry na waszym serwerze, człowiek chce sobie spokojnie pograć a tu nagłe wyskakuje cie taki gościu i wali ci disorient ;/ żałosne.
Pozdrawiam R!se.
Ps. ja nie byłem ofiarą tej zabawy lecz mój brat gra pod nickiem( Piti).
Rise
Private
Private

Re: Nadużycie LvL-a na serwerze.

Postprzez BuLa » Pt, 28 września 2012, 18:45

Sprawdzę to, ale z tego co wiem to jestescie kolegami więć tak sie umiecie dogadać? Piti i brzoza sie znacie a teraz kablujecie tutaj?...
BuLa
Site Admin
Site Admin

Postprzez Brzoza » Pt, 28 września 2012, 18:49

Nie no pro graliśmy sobie na botach a ten odrazy na poważnie wszystko bierze :D Nie rozumiem tego kolesia
Brzoza
Private
Private

Postprzez Rise » Pt, 28 września 2012, 20:24

Nie kolegujemy się tylko się znamy a denerwuje mnie takie coś, tych komend stosuje w odpowiedniej sytuacji a nie dla "żartów" ;/
Ps. Moim zdaniem to jest ewidentne nadużycie komend (być może na waszym serwerze nie), Bula ty też dużo osób znasz na swoim serwerze i też każdemu dajesz disorient dla "żartów" ??
Rise
Private
Private

Postprzez *PATAJ* » Wt, 2 października 2012, 16:42

Tak znam Brzoze lubi sie pobawić komendami cieszy go to.Porozmawiamy z nim na ten temat oczywiście widocznie jeszcze nie dorusł do takiego lvl jeśli sie takie coś jeszcze powturzy pisać albo mówić na serwerze :D
*PATAJ*
Corporal
Corporal

Powrót do Dyskusja ogólna | General Discussion