Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Regulamin

Regulamin Tymczasowy
Regulamin działu
- nie używaj wulgaryzmów
- wypowiadaj się w miarę sensownie
- staraj się szanować innych bez względu na to czy są czopami
- nie spamuj
- nie reklamuj innych klanów
- nie podszywaj się pod innych
- nie bądź czopem
- zakaz kopiowania czegokolwiek bez zgody admina/moderatora

Regulamin

Postprzez BuLa » Wt, 19 lipca 2011, 21:47

REGULAMIN SERWERA

Polish War Demons [Polskie Demony Wojny]
> IP 94.23.93.59:27960


1. Witamy serdecznie wszystkich graczy i prosimy o przestrzeganie zasad kultury osobistej na czacie jak i również w bindach używanych przez siebie. Próba ominięcia systemu „automute” przez wszelakie tzw. gwiazdkowanie słów „*****” lub używania spacji czy innych znaczników będzie karane upomnieniem bądź !mute (dot.także spamu)

2. Podstawowym celem gry na Naszym serwerze jest wykonywanie misji. Wszelkie próby niesubordynacji oraz olewanie gry na objective, będą odpowiednio karane.

3. Zabrania się używania Nicków o charakterze niecenzuralnym, obraźliwym, rasistowskim, nazistowskim i ogólnie przyjętych za wulgarne.

4. Na serwerze obowiązuje zakaz podszywania się pod Nicki administratorów, innych graczy oraz ciągłej zmiany nicków na inny przez tą samą osobę.

5. Zabrania się propagowania treści rasistowskich, antysemickich, czy religijnych, oraz politycznych. Są one sprawą indywidualna człowieka a my staramy się być tolerancyjnymi ludźmi.

6. Na serwerze panuje zakaz obrażania graczy , komentowania ich zachowań oraz ich gry, oraz prób prowokowania graczy co może się odbić na kulturze rozgrywki czy wypowiedziach. Kłótnie będą kończyły się uciszeniem przez admina, a w skrajnych przypadkach mute/kick. Obrażanie administratora może zakończyć się banem na serwerze. Decyzja admina jest ostateczna i nie podlega kwestionowaniu. Ewentualne skargi piszemy na forum.

7. Zabrania się proszenia o wyższy level. Kara takiego zachowania jest równa z karą za spam.
Lvl można uzyskać wzorcowym zachowaniem na serwerze, niezwykłą aktywnością oraz po zaproszeniu kilku nowych graczy na serwer, którzy będą stale grali na serwerze.

8. Zabrania się używania programów wspomagających grę (takich jak:aimboty, wallhacki itp.), programów odmierzających czas DynoWatch, lub innych programów spamujących.

9. SPAWN-KILLING (SK)
a) Na Serwerze panuje ZAKAZ SPAWN-KILLINGU
b) Co należy rozumieć przez ten zakaz. Nie wolno atakować w miejsce w którym odradzają się przeciwnicy oraz na ich wyjścia bezpośrednie.
c) Nie wolno z dalekiej odległości od respawnu wymierzać w wychodzących przeciwników np: z mortar, pf, mg(mobile).
d) Dozwolona jest walka z przeciwnikiem w obrębie jego spawnu, gdy jest to spawn do przejęcia - dozwolony flame, panzerfaust tylko i wyłącznie do przejęcia flagi !!!, (zakaz kampienia art, panzerfaust przy fladze). Dozwolony nalot.
e) Używanie jakiejkolwiek formy SK będzie surowo karane jak i również próby obejścia zakazów poprzez tłumaczenia , czy własną interpretacje tego zakazu
f) Posiadanie przez drużynę przeciwną kilku wyjść z jedno spawna nie uprawnia do blokowania któregokolwiek z nich.
g) Jeżeli jakakolwiek broń zrani przeciwnika w miejscu w którym się odradza , bądź bezpośrednio na wyjściu ze spawna jest to uznawane za SPAWN-KILLING.

10. Nie kampimy na botach!-nie wykorzystujemy ich do nabijania sobie fragow/spree tylko dlatego,ze na ta chwile nie ma więcej "żywych"graczy.Tak uzyskane statystyki(spree) będą kasowane.W przypadku niedostosowania się ,na gracza zostanie nałożony kilku dniowy ban!

11. Wszystkie osoby grające w danym zespole, zobowiązane są do wzajemnej pomocy (zadaniem medyka jest leczenie kolegów z drużyny, fielda rozdawanie ammo potrzebującym kompanom itp.). Egoistyczne zachowania nie będą mile widziane.

12. Ilość "żywych" graczy w każdym zespole powinna być w miarę równa. Jeżeli gracze nie będą się do tego stosować, a w rezultacie składy będą nie równe (np 5 vs 1), zostanie użyta komenda "shuffle", bądź "putteam" (w zależności od decyzji admina).

13. Zabrania się wykorzystywania "Bugów" w mapach do celów ułatwienia sobie rozgrywki

14. Zabrania się używania komendy „selfkill” podczas walki z przeciwnikiem ponieważ wykracza to poza zasady gry na poziomie (FairPlay)

15. Zakaz TJ, WJ, DJ do OBJ! Chodzi mianowicie o zakaz przeskakiwania przez mury ogrodzenia i przeszkody w ten sposób, aby ominąć cel misji i skończyć ją w szybszym czasie, bez ukończenia poprzednich zadań. Takie zachowanie w każdym przypadku będzie kończyło się ukaraniem gracza . Co innego w przypadku przebrania się za kogoś innego i ukończenia misji pod ukryciem, co jest dozwolone (dotyczy covertops'a).

16. Zabrania się dłuższego przebywania na spectatorze. (nie dotyczy adminów servera PWD).

17. Zakazuje się na serwerze Polish War Demons reklamowania innych serwerów, serwisów, oraz rekrutowania do innych klanów graczy z tego serwera. Każda próba powiadamiania graczy poprzez PM będzie karana.

18. Jeżeli gracz z tagiem "PWD",wchodząc na inny serwer będzie obrażał i szargał dobre imię POLISH WAR DEMONS ,nagrodzony zostanie BANEM!.

19. Wszelkie spory i nieporozumienia miedzy graczami,rozstrzyga administrator serwera!.Skargi i wątpliwości proszę umieszczać na forum http://www.pwd.y0.pl

20. Administracja ma prawo zmiany któregoś z punktu w regulaminie bez powiadomienia innych graczy.

21. Bardzo prosimy wszystkich graczy o zapoznanie się i przestrzeganie w/w regulaminu

22. Zakaz dawania Vote na Nextmap gdy jest WARUMP ( Czas odliczany przed rozpoczęciem gry w praktyce trwa to pare sekund).

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ ; ŻYCZYMY MILEJ
GRY I JAK NAJLEPSZYCH WYNIKÓW!
Avatar użytkownika
BuLa
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn, 4 lipca 2011, 18:06

Powrót do REGULAMIN i ADMINI SERVERA AoW | SERVER RULES AND ADMINISTRATORS AoW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron